VISA TIESA APIE LAZERINĘ EPILIACIJĄ

Ne paslaptis, kad laikai keičiasi ir technologijos tobulėja kiekvieną dieną. Ir ši tendencija kuo puikiausiai atsispindi ir grožio paslaugų sferoje. Pavyzdžiui, jeigu dar prieš dešimt metų didžioji dauguma moterų galėjo tik pasvajoti apie nepageidaujamų plaukelių pašalinimą visam laikui, tai šiandien tai galima pasiekti be didelių pastangų.

Iš tiesų šiuolaikinės moterys neieško kompromisų, o ypač kas liečia jų išvaizdą, komfortą bei pasitikėjimą savimi. Svarbiausia, kad jokie kompromisai čia nereikalingi, nes pažangiausių technologijų dėka svajonės tampa realybė. Ir viena iš Vilniaus klinikų, kur savo sričių profesionalai gali patenkinti praktiškai bet kokią estetinės medicinos užgaidą, yra Pošiūno klinika, įsikūrusi Olimpiečių g. 3.

Pošiūno kliniką prieš daugiau nei šešerius metus įkūrė gydytojas Gintas Pošiūnas. Ilgametė patirtis lazerinės medicinos ir chirurgijos srityje, suburta profesionalių medikų komanda ir pažangiausia lazerinė įranga, šiandien operatyviai ir saugiai gali padėti išspręsti kartais ir sunkiai įveikiamas odos problemas. Pošiūno klinikos praktika skirta lazerinei, minimaliai invazinei medicinai ir chirurgijai, pažangiems ir natūraliems estetinės medicinos metodams, o naudojama įranga yra nauja ir sertifikuota žinomų gamintojų.

Tiesa, šiandien visas dėmesys bus skiriamas lazerinės epiliacijos procedūrai ir jos subtybėmis, kadangi šiuo metu kartu su drauge įsigydami prekių prekių už 20€ ar daugiau bet kurioje parduotuvėje DROGAS (įskaitant ir e. parduotuvę), galite laimėti vieną iš 20 vnt. dovanų kuponų epiliacijai Pošiūno klinikoje atlikti. Daugiau apie žaidimą skaitykite čia.

Kuo epiliacija skiriasi nuo depiliacijos?

Epiliacija yra radikalus plaukų šalinimo būdas. Pavyzdžiui, plaukų šalinimas lazeriu visiškai „nužudo“ plaukus ir jų reprodukcinę funkciją. Tikslas yra plauko svogūnėlio sunaikinimas, dėl ko plaukas vėliau nebeatauga. Lazerio energiją sugeria plauko pigmentas, esantis plauko stiebelyje, kuri transformuojasi į šilumą ir suardo plauko svogūnėlį. Tokiu būdu pasiekiamas ilgalaikis rezultatas, o kartojant lazerines procedūras plaukų nepageidaujamose vietose galima atsikratyti keleriems metams. Epiliacija yra skirta įvairiausiems žmonėms, turintiems įvairių tipų odą ir plaukus, išskyrus labai retas išimtis (visiškai balti plaukeliai arba stipriai įdegusi oda).

Depiliacija yra plaukų šalinimo būdas, pašalinantis plauką virš odos paviršiaus. Šis metodas apima skutimąsi, plaukų šalinimą pincetu, cheminį plaukų šalinimą, vašką/šugaringą, šalinimą elektriniu depiliatoriumi ir pan. Depiliacija negarantuoja plaukų šalinimo „amžinai“ - jis augs po procedūros, tai yra begalinis procesas, kurį lydi įaugančių plaukelių, potrauminės pigmentacijos bei odos dirginimo pavojai.

Ar tai skaudi procedūra?

Pošiūno klinikoje yra naudojamas SopranoIce lazeris - Izraelio mokslininkų ir inžinierių kūrinys, kuris eliminuoja skausmą procedūros metu. Tiesa, skausmas yra labai individualus dalykas, kuris priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau šiuo atveju apie skausmą galima pamiršti. Gali būti jaučiamas diskomfortas, bet ne daugiau. Viskas priklauso nuo jūsų organizmo ir pasirinktos epiliacijos zonos. Pavyzdžiui, nemaloniausia vieta yra bikinio zona, bet esant klalifikuotam specialistui ir kokybiškai įrangai, galite absoliučiai nieko nepajausti. Nėra ko lyginti su depiliacija vašku arba elektriniu depiliatoriumi!

Kaip pasiruošti procedūrai?

Pageidaujamą plaukų šalinimo kūno vietą reikia nuskusti skutimosi peiliuku. Oda neturi būti stipriai įdegusi saulėje. Jei, ruošiantis epiliacijai esate atlikę depiliacijas vašku ar kitomis priemonėmis (kai plaukas raunamas), turite luktelėti ne mažiau kaip mėnesį ir tik tada pasiruošti lazerinio plaukų šalinimo procedūrai. Prieš 1-12 val. iki procedūros nuskuskite skustuku plaukų augimo vietą, kurią planuojate epiliuoti lazeriu. Nusiprauskite, apžiūrėkite odą, ji turėtų būti švari, nepažeista ir tada keliaukite į kliniką.

Kaip vyksta procedūra?

Iš pradžių epilijuojamas odos plotas yra patepamas vėsiu geliu, o tada specialistas pradeda tam tikrais judesiais vedžioti antgalį per odą. Procedūra vyksta ne tik neskausmingai dėl šaldančios SopranoIce tecnhologijos, bet ir greitai, nes 10 x 10 cm plotui reikia vos minutės! Būtent dėl to lazerinė epiliacija yra greičiausias plaukų šalinimo būdas visame pasaulyje.

Kaip po procedūros reikia prižiūrėti epiliuotą vietą?

Labai didelis šios procedūros su SopranoIce technologija privalumas yra tas, jog lazeriu paveiktą vietą reikia prižiūrėti įprastai. Tik jei planuojate daugiau laiko praleisti saulėje, atviras kūno vietas rekomenduojame tepti apsauginiu kremu nuo saulės su SPF. Kokio stiprumo SPF rinktis? Kuo daugiau, tuo geriau, nors sakoma, kad užtenka ir SPF15.

Kiek reikia procedūrų, kad visiškai pašalinti plaukelius?

Viskas priklauso nuo odos plaukuotumo. Skirtingose veido ir kūno zonose plaukai turi skirtingą augimo ciklą. Pavyzdžiui, plaukai bikinio srityje, pažastyse ir virš lūpos yra nuo hormonų priklausomos zonos: šiose zonose plaukai auga daug greičiau nei ant kojų ir augimo ciklas yra trumpesnis. Priklausomai nuo odos tipo, rekomenduojama atlikti 6 - 8 procedūras su 6 savaičių pertraukomis. Kiekvienos procedūros metu lazeris sunaikina apie 20% nepageidaujamų plaukų. Vėliau procedūra gali būti kartojama pagal poreikį ar kartą į metus. Tai leidžia be skausmo ir ilgam laikui atsikratyti nepageidaujamo plaukuotumo.

Kontraindikacijos:

Draudžiama naudoti visas aparatinės kosmetologijos procedūras esant:

– nėštumui;

– fotosensibilizuojantiems vaistams (priešgrybelinių, isotretinoinas ir kt.);

– vėžiniams odos susirgimams;

– herpes pūslėlinei;

– pūlingoms odos ligoms;

– polinkiui formuotis keloidiniams randams;

– psichinėms ligoms.