DOVANŲ IDĖJOS VYRAMS

Šventės ir jų atnešama nuotaika yra bene labiausiai laukiamas metų įvykis. Juk taip gera sukurti jaukią ir šiltą atmosferą su mylimaisiais, kurti dekoracijų idėjas ir jas įgyvendinti, kurti naujas švenčių tradicijas ar išbandyti naujus, tvaresnius šventimo būdus. Nepaisant viso šio gėrio, negalime pamiršti ir dovanų.

Mes, moterys, sutiksime, jog sunkiausia išrinkti dovanas vyrui, tėčiui ar broliui. Dalinamės keliomis idėjomis, kurios įkvėps dovanoms ir tikimės, kad numes naštą nuo Jūsų pečių!

Geriausia dovana yra ta, kuri bus naudojama, siejama su to žmogaus asmenybe, pomėgiais, svajonėmis, jam reikalingais funkcionaliais daiktais ar patirtimis, tad svarbu pasikliauti savo intuicija ir paklausti savęs: ką mano vyras / tėtis / brolis / sūnus labiausiai mėgsta? Ką naudotų ar nešiotų su malonumu? Ar mano dovanojamas dalykas suteiks tam žmogui džiaugsmo? Šie klausimai padės aiškiau išsigryninti, apie kokias dovanas reiktų pagalvoti!

MELOMANUI AR KINO FANUI

Dažnai maži, bet gerai apgalvoti dalykai geba puikiai nustebinti! Jei Jūsų vyras ar draugas dažnai klausosi muzikos ar tinklalaidžių (eng. podcast), mėgsta jos klausytis Spotify programėlėje, kodėl nepadovanojus Spotify prenumeratos? Su šia prenumerata Jūsų mylimas žmogus galės klausytis muzikos visiškai bet kur ir bet kada, įsijungti bet kurią mėgstamą ar norimą paklausyti dainą. Į kompaniją Spotify prenumeratai puikiai tiktų ir kokybiški ausinukai. Aš net pati norėčiau tokios dovanos!

KULINARUI ARBA TAM, KURIS NORI IŠMOKTI GAMINTI

Smagu, jei savo draugų rate turite kulinarų! Meskite jiems iššūkį ir padovanokite kulinarinę ar bet kokią įdomią knygą, susijusią su maistu – duonos kepimo, prieskonių magijos, desertų, įvairių raugų gamybos, žolelių auginimo, molekulinės virtuvės ar veganiškų receptų. Tam, kuriam šiek tiek trūksta gaminimo įgūdžių ir gaminamas omletas jau nieko nebestebina, padovanokite kasdienių gardžių receptų knygą. Prie knygos galite pridėti ir gaminimui skirtus, kokybiškus įrankius. Dar vienas didelis pliusas, jog Jūs galite gaminti ir atrasti naujus skonius kartu!

DOVANA TAM, KURIS NORI LABIAU RŪPINTIS SAVIMI

Suderinti odos priežiūros ar kūno priežiūros rinkiniai gali būti geriausia dovana tam, kuris nori skirti daugiau laiko odos, plaukų ar kūno priežiūrai. Rūpintis savo oda vyrams turėtų būti normalu, ir ne tik normalu, bet ir būtina! Galbūt Jūsų brolis, draugas ar vyras neretai pasiskolina Jūsų veido kremą? Galbūt pametėjo užuominą, kad baigėsi kvepalai ar norisi išbandyti kažką naujo? Pabandykite išrinkti priemonių rinkinį, kuriame jis ras kelis suderintus, kokybiškus, puikiai kvepiančius ir atrodančius produktus, kurie bus tarsi pradžia į naująją 2021–ųjų rutiną.

SPORTININKUI

Tikra tiesa, kad geriausia motyvacija siekti aukštesnių ir geresnių rezultatų yra nauja, sportinė apranga arba įranga, pavyzdžiui, sportinis laikrodis, sportui skirtos ausinės, raumenis padėsiantis atpalaiduoti masažuoklis. Tad jei Jūsų sūnus, brolis, tėtis ar vyras skiria nemažai laiko sportui, pradžiuginkite juos nauja sportinės aprangos detale, aktyvesnėms treniruotėms – laikrodžiu su širdies ritmo matuokliu, aktyvioms treniruotėms skirtomis ausinėmis, kurios nė krust iš ausų. Dviratininkams tiks specialios vėjui, karščiui ir šalčiui atsparios detalės, kaip pirštinės, veido uždangalai, šalikai ar kepurės.

Dar kelios šaunios dovanos sporto fanui galėtų būti ir jo mėgstamos futbolo ar krepšinio komandos atributika, masažuoklis nuraminti ir atstatyti raumenims!

KELIAUTOJUI

Tokio tipo vyrui geriausia dovana galėtų būti modernus, kokybiškas ir patogus kelioninis kavos puodelis, specialūs įrankiai, reikalingi keliaujant mišku ar kalnuose, aprangos detalės, tokios kaip šiltas, kokybiškas daugkartinis lietpaltis, Merino vilnos gaminiai. Prie šių, kelionėms ir nuotykiams skirtų įrankių ir aprangos detalių, galite sugalvoti ir įdomų maršrutą, kuriuo būtų galima keliauti kartu. Be abejo, šiuo laikotarpiu maršrutas turėtų būti Lietuvoje, tačiau ne ką mažiau smagu sugalvoti ir kelionę, kuri (tikėkimės) galėtų įvykti artėjančiais naujaisiais metais!

MENO MĖGĖJUI

Tikslinga, stilinga ir kokybiška dovana jam tikrai turėtų patikti. Tai gali būti ir interjero detalė, kaip, pavyzdžiui, vintažinis žurnalų ir knygų dėklas arba stilingas darbų kalendorius ar užrašinė. Kiek moderniau – specialus padelis ir pieštukas piešti ir kurti kompiuteriu. Klasikos mėgėjams tikrai patiks naujas grafinių pieštukų rinkinys, stilingi teptukų ar pieštukų dėklai, žavinga ir stilinga prijuostė.

Patikėkite, kažkodėl manau, kad jam labai patiktų ir Jūsų tapytas ar pieštas paveikslas, paruoštas kabinimui ant sienos.

KAVOS MYLĖTOJUI

Šiais laikais be kavos puodelio rytais nė iš vietos. Pažįstu visai nemažai vyriškos giminės atstovų, kurie vertina skanią, kokybišką ir gerą kavą, išbando naujus kavos gėrimo metodus įvairiose kavinukėse. Kodėl šių momentų neperkėlus į namus ir nepadovanojus naujos, neatrastos rūšies kavos ar kelių rytinei kavos degustacijai, naujo kavinuko – itališko Espresso kavinuko, AeroPress komplekto, Cold Brew komplekto? Be galo žavinga dovana, šios taip pat mielai neatsisakyčiau ir pati!

STILEIVAI

Vis daugiau ir daugiau vyrų atkreipia dėmesį ne tik į bazinės spintos poreikius, bet ir detales. Juk stilius susideda ne tik iš aprangos, bet ir jos detalių, kaip pavyzdžiui tvirta, stilinga piniginė, laikrodis ar apyrankė, specialioms progoms – varlytė ar įspūdingos sąsagos, užtamsėjantys retro akiniai nuo saulės, šaliai ar kepurės. Įsijautusi į puošeivos būseną, numanau, kad dabar dėvimos kaukės nėra labai didelis ir stilingas malonumas, tad kodėl prie dovanos nepridėjus ir kokybiškų, modernių, netgi stilingų kaukių?

Na, o jei vis tiek nežinote ar bijote nepataikyti, padovanokite mylimam vyrui DROGAS dovanų kortelę, kur jis neabejotinai išsirinks tai, kas patiks labiausiai, tai, ką su malonumu naudos ir mėgausis.

Daugiau informacijos apie dovanų korteles rasite čia: https://www.drogas.lt/lt/dovanu-korteles

Linkime lengvo, greito ir ramaus dovanų ieškojimo!

Eglė ir DROGAS

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!