Geriausios dovanų idėjos 2019-iesiems metams

Ruošiantis šventėms tenka gerokai pasukti galvą, kokias dovanas išrinkti ir dovanoti draugams, šeimos nariams ar mylimiems žmonėms. Pasidalinsime patarimu, kaip nuspręsti, kokia dovana labiausiai tiktų Jūsų artimajam.

Ką norite pasakyti?

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, kokią žinutę savo išrinkta dovana norime pateikti, pristatyti žmogui. Dažniausiai būna atvirkščiai – pirma išrenkame tam tikrą daiktą, o tada sukame galvą, kaip ir ką pasakyti dovanojant. Jeigu žmogui dovanosime sveikatai gerinti reikalingus vitaminus, prietaisus, SPA procedūras, vadinasi linkime žmogui sustiprėti, pagerinti sveikatą, daugiau ramybės. Dovanodami mokomąsias ar tam žmogui pagal jo interesus tinkamas knygas, linkime jam daugiau mokėti ir tobulėti. Taigi, visa dovanų esmė yra pasakyti, kad tas žmogus Jums rūpi. Būtent dovanos žinutės išsiaiškinimas padės Jums nuspręsti, kokia dovana labiausiai tiks tam, kam planuojate ją įteikti. Ir ši dovana nebūtinai kainuos didžiausius pasaulio pinigus!

Dovanos

Dovanų sąrašas

Išsiaiškinus pagrindinę žinutę, susidarykime sąrašus, kam ir kokios dovanos galėtų tikti. Sąrašas padės viską susidėlioti į vietas ir atrasti aukso viduriuką. Užrašykite visų žmonių, kuriems planuojate įteikti dovanas, vardus, o po vardais galimų dovanų sąrašą. Tuo pačiu lavinsite ir savo kūrybiškumą. Jei tai Jūsų geriausias draugas, dovana, ko gero, atspindės Jūsų draugystės stiprumą, galbūt susisies su kažkokiu prisiminimu. Jei tai Jūsų mama ar tėtis, norėsite jiems padėkoti už meilę, rūpestį ir atnešti jiems šilumos, ramybės. Taip surašykite visas galimas dovanas, o paskui apgalvokite kiekvieną iš jų ir atmetimo būdu palikite tinkamiausią. Nepamirškite, jog tai neprivalo būti materialus daiktas. Dovana gali būti ir nuostabus kulinarinis šedevras ar namų SPA diena Jūsų mylimajam.

Ieškokite užuominų

Jeigu be galo sunku iškart sugalvoti dovanos idėją, skaitykite tarp eilučių. Galbūt tas žmogus kažkada užsiminė apie savo pomėgius ar ateities planus bei svajones. Galbūt gali padėti aplinkiniai, to žmogaus artimieji. Dar vienas žingsnis, kuris šiais laikais gali padėti – peržvelgti būsimo dovanos gavėjo socialinius tinklus (jei tokius turi). Ten žmonės dažniausiai dalinasi dalykais, gyvenimo būdu, produktais, kuriuos mėgsta, naudoja ir gyvena.

Dovana

Keletas idėjų

Pakalbėkime apie kelis dovanų variantus, kuriuos dažnai užmirštame. Vienas man labiausiai patinkančių, dovana – ramybė. Jeigu tai žmogus, su kuriuo praleidžiate nemažai laiko, matote jo pastangas, rūpesčius ir indėlį į kasdienius darbus, padovanokite Jam laisvės bilietą dienai. Visą dieną rūpinkitės juo, gaminkite, mylėkite ir neleiskite net pirštu prie darbų prisiliesti. Patikėkite, ši dovana labai pamalonins ir nustebins! Šiai laisvės dienai sugalvokite, sukurkite keletą malonių procedūrų ar veiklų, kurios dar labiau atpalaiduos ir pradžiugins.

Kita mano mėgstama, universali dovana – maistas. Retas žmogus nemėgsta skanaus maisto. Žinoma, reikėtų atsižvelgti ir į jo valgymo įpročius, kulinarinius gebėjimus, labiausiai mėgstamas patiekalų ir maisto grupes. Padovanokite rinkinį gardžiam, išskirtiniam pyragui ar sausainiams iškepti. Rinkinio detales gražiai supakuokite (apie dovanų pakavimą galite paskaityti praeitame straipsnyje), įdėkite ir receptą. Man tai būtų nuostabi dovana!

Dovanos

Taigi, dar kart – išlaisvinkite savo kūrybiškumą, atsižvelgdami į būsimos dovanos pagrindinę žinutę mylimam žmogui. Tai ir yra esminis elementas!

Pasinaudokite švenčių laikotarpiu atskleisti Jūsų rūpesčiui, meilei, gėriui mylimiems ir tiems, kas Jumis rūpinasi ištisus metus.

Jaukaus ir šilto gruodžio!

Jūsų,

DROGAS ekspertė