Dirbtiniai nagai namuose – paprasta su ELEGANT TOUCH!

Į pasaulines grožio ir mados tendencijas sugrįžta labai daug buvusių trend’ų – žaismingi akių blizgučiai, mėlynos spalvos akių šešėliai, plačios kelnės ir dar daugelis kitų.

Sugrįžo ir priklijuojamų nagų tendencija – greita, patogu, tvarkinga ir gražu. Dabar kaip tik to mums ir reikia! Tad apžvelkime ELEGANT TOUCH dirbtinių nagų naujienas.

Ovalo, kvadrato formų, prancūziško manikiūro ar visai be lako, bordo ar kreminės spalvos – tokį pasirinkimą siūlo nagų priežiūros prekės ženklas ELEGANT TOUCH. Šiuos nagų rinkinius sudaro nagų plokštelės arba nagų plokštelės su klijais, kaip pavyzdžiui BARE rinkinyje (BARE rinkinys leidžia pačioms nusilakuoti nagus bet kuria norima savo spalva ir laku). Nagai išsilaiko net iki 10 dienų, o užsidėjimo procesas trunka, galima sakyti, sekundes!

ELEGANT TOUCH INSTANAILS RINKINYS

Šis rinkinys stebuklingas tuo, kad įspūdingus ir žvilgančius nagus galite turėti vos per 3 minutes – tik uždedi, paspaudi ir voilà! Be jokių klijų, lengvai pasirenkamomis nagų formomis, ypatingai greitai ir be žalos natūraliems nagams. Net ir be klijų toks manikiūras išsilaikys nepriekaištingai, iki 10¬-ies dienų. Reikės tik nuvalyti savo natūralius nagus specialia INSTANAILS servetėle, pakuotėje susirasti tinkamus nagų plokštelių dydžius, statyti 45 laipsnių kampu į nagų odeles, paspausti ir palaikyti 15 sek. Viskas! Ar gali būti patogiau?

Jeigu norite pakoreguoti priklijuoto nago formą, dilde galite šiek tiek paformuoti nagus.

ELEGANT TOUCH RINKINIAI SU KLIJAIS

Pagrindinis šių ir INSTANAILS nagų rinkinių skirtumas, kad nagams priklijuoti prireiks klijų, tačiau procesas prailgėja tik šiek tiek. Tarp nagų išpakavimo ir priklijavimo įsiterpia klijų užtepimas. Kuo ypatingas BARE rinkinys? Šio rinkinio nagų plokštelės be jokio atspalvio, kad galėtumėte nulakuoti juos sava, mėgstama spalva arba tiesiog nešioti dailios formos, bespalvius nagus.

Lakuojant šiuos nagus savo mėgstamu nagų laku, rekomenduojama tai daryti dar nepriklijavus plokštelių ant nagų, kad natūralus nagas, ELEGANT TOUCH nagų plokštelės ir lakas nesureaguotų su natūralių nagų drėgme.

NAGŲ KLIJAVIMO PROCESAS

Pamatysite, aplikacija tikras malonumas, įkandamas kiekvienai:

1. Nagai turi būti visiškai švarūs, todėl nuvalykite bet kokius nagų lako likučius, atstumdykite odeles, apkirpkite nagus.

2. Labai lengvai dilde pašiauškite viršutinį nagų sluoksnį geresniam natūralaus ir klijuojamo nago sukibimui. Vėl įsitikinkite, kad nagai švarūs.

3. Toliau seka nagų dydžio matavimas. Rinkiniuose rasite arba 48 nagų plokšteles ir netgi 10 skirtingų dydžių arba 24 plokšteles ir 12 skirtingų dydžių, tad tikrai atrasite tinkamiausią savo nagams.

4. Pritaikius nagų dydžius prie savųjų, juos tvarkingai išsidėliokite priešais save pagal nagų eiliškumą, pasiruoškite klijavimui. BARE rinkinys pakuotėje, po nagų plokštelėmis, sužymėtas skaičiukais, kurie padės įsiminti sau tinkamiausią nagų dydį.

5. Klijus tolygiai tepkite per visą natūralią švarią nago plokštelę bei ant dirbtinio nago iš vidaus. Nagą statykite 45 laipsnių kampu prie pat natūralių nagų odelių ir tik tuomet prispauskite per visą plokštelės plotą. Prispauskite ir laikykite apie 15 sekundžių. Pakartokite su visais nagais.

6. Jeigu norite pakoreguoti priklijuoto nago formą, be jokių problemų dilde galite šiek tiek paformuoti nagus.

Truksite ne ilgiau 5 minučių, o rezultatas kerintis!

O KAIP NUIMTI ELEGANT TOUCH PRIKLIJUOJAMUS NAGUS?

Prireiks: dildės, nagų lako valiklio, vatos padelių bei folijos, medinio pagaliuko.

1. Pašiauškite priklijuotų nagų paviršių dilde.

2. Vatos padelius sudrėkinkite nagų lako valikliu ir prispauskite prie nagų paviršiaus.

3. Nagus su vatos padeliais apvyniokite folijos gabalėliais ir laikykite apie 20 minučių.

4. Po 20-ies minučių nagus lengvai nuimsite mediniu pagaliuku arba jie atšoks tiesiog patys.

5. Atstumdykite odeles, nuvalykite klijų likučius, palepinkite nagų odeles ir pačius nagus tam skirtu aliejumi.

Greita, lengva, gražu!

Jūsų,
DROGAS ekspertė