Akiniai nuo saulės – tendencijos ir tipai

Akiniai nuo saulės, labiau nei bet kuris kitas aksesuaras, turi būti tinkamai parenkamas pagal jūsų veido bruožus, stilių ir poreikius. Netinkama jų forma, nepriderintas stilius gali iškreipti veido formą ir tiesiog niekada neprisitaikyti prie aprangos. Tačiau tinkamai parinkti akiniai ne tik išryškins gražiausius jūsų veido bruožus, bet ir derės visame jūsų garderobe bei bus vienas iš jūsų įvaizdžio akcentų. Akinius pagal veido formą apžvelgsime šio straipsnio pabaigoje, o kol kas – šokame prie šių metų tendencijų!

2020–ŲJŲ SAULĖS AKINIŲ TENDENCIJOS

Šiais metais tendencijos gana įvairios – parduotuvėse, podiumuose ir mados žurnaluose rasime akinius nuo retro iki futuristinio stiliaus. Dalinamės ypatingai madingais saulės akinių tipais.

PLONI RĖMELIAI

Praeitą sezoną panaši akinių stiliaus tendencija vyravo bene visur – nuo žymių influencerių iki pasaulinio lygio žvaigždžių. Vielos tipo rėmeliai, spalvoti stiklai – tokius tikrai matėte žurnalų bei interneto platybėse. Šį sezoną juos pakeičia kiek labiau vintažinio stiliaus, vientisos spalvos, retro įvaizdžio akiniai su plonesniais rėmeliais.

FLAT–TOP AKINIAI

Tokia akinių forma yra visiška priešingybė mums įprastoms formoms, kurios dažniausiai būna atitinkamai išlenktos pagal akinių stiklų formą. Tokios formos akiniai tiks ir prie visiškai laisvo, sportinio stiliaus ir prie vakarėlio įvaizdžio.

JUODAI BALTA

Klasikinis ir niekada nemirštantis spalvų derinys, kuris ypatingai galingas ir saulės akinių tendencijose. Jeigu ieškote kažko, kas suteiktų išskirtinumo, tačiau per daug neišsišoktų – tokių spalvų derinio akiniai kaip tik jums! Smagiausia, kad šių spalvų akinius galite rinktis bet kokios jums patinkančios formos!

FUTURISTINIAI

Futuristinio stiliaus akiniai visai ne naujiena – jau kuris laikas madingi ir mielai nešiojami bei derinami prie įvairių stilių, derinių. Šiais metais “ateities” akiniai nesitraukia iš tendencijų, tačiau kiek pasikeitė jų forma – rinkitės įdomesnių, įvairesnių stilių, kaip katės akių formos, apvalūs ar itin dideli.

OVERSIZED SAULĖS AKINIAI

Tai nėra tiesiog dideli akiniai, tai yra YPAČ dideli akiniai. Nors stambių formų akiniai madingi jau kurį laiką, ši forma dar labiau didėja ir virsta gigantiškais. Ir tai nėra blogai! Tokių akinių forma gali virsti jūsų įvaizdžio detale, kurią priderinsite ir prie kasdienės aprangos, ir prie išskirtinių drabužių ar aksesuarų.

APVALI FORMA

Norinčioms išskirtinumo ir smagaus įvaizdžio tokie akiniai kaip tik jums! Tokius rinkitės didesnio stiklo ir stambesniais ar karpytos formos rėmeliais.

AKINIAI PAGAL VEIDO FORMAS

Keli patarimai, kaip išsirinkti akinius pagal veido formą:

1. Apvali veido forma – rinkitės wayfarer tipo arba akinius apvalia apačia. Jums taip pat tiks kvadratinės formos akiniai.

2.Širdelės formos veidas – jums labiausiai tiks katės formos arba aviatoriaus tipo saulės akiniai.

3.Kvadrato formos veidas – taip pat tiks katės akių formos akiniai, visiškai retro apvalūs arba aviatoriaus tipo.

4.Ovali veido forma – šiai veido formai tinka daugelis akinių, ypatingai kvadrato, aviatoriaus ar apvalaus tipo.

Tikimės, kad susipažinote ir su savo veido forma, ir su naujausiomis saulės akinių tendencijomis!

Jūsų,

DROGAS