2021–ŲJŲ VASAROS MAKIAŽO TENDENCIJOS

Kasmet keičiantis sezonams, keičiasi ir vyraujančios tendencijos – spalvos, audiniai, raštai, derinimo būdai. Nemažai tų pačių tendencijų ar panašių tendencijų persikelia iš sezono į kitų metų sezoną, todėl trend‘ai, kuriuos matėte 2020–aisis, pasirodys šiais metais!

NO MAKEUP ĮVAIZDIS

Ši tendencija nesitraukia nuo praeitų metų – švytinti, glotni ir lengva oda, neapkrauta nei makiažo pagrindo, nei kontūravimo priemonių. Man ši tendencija labai patinka ir įkvepia, nes šiuo metu vyraujantys karščiai tikrai atbaido nuo bet kokio makiažo! Šią vasarą daug tendencijų yra apie natūralumą, įskaitant ir stiliaus trend‘us! Tokiam įvaizdžiui rinkitės BB ar CC kremus, lengvus dieninius kremus su šiek tiek spalvos (jei norisi odos tono sulyginimo), kreminius skaistalus, lūpų balzamą ir blizgį. Nepamirškite SPF!

GRAFINIS AKIŲ PRAVEDIMAS

Nuo tada, kai kaukių nešiojimas tapo normalus ir kasdienis stiliaus akcentas, dažniau norime akcentuoti akis. Tam į pagalbą ateina grafinis akių pravedimas, kuris tikrai paryškins bet kokio tipo ar spalvos akis! Šiais metais itin madingas klasikinis spalvų derinys – juoda ir balta, kuris atsikartoja ir kalbant apie grafinį akių pravedimo tipą. Išties, rinkitės bet kokias norimas ir mylimas spalvas!

ŽAISMINGOS LŪPOS

Nors vyrauja natūralaus makiažo tendencija, žaismingos ir ryškios lūpos kartu su švytinčia, lengva oda, gali atrodyti įspūdingai! Rinkitės koralinius, avietinius, rausvus atspalvius, kurie suteiks gyvumo, žaismingumo, moteriškumo. Tokiam įvaizdžiui labiausiai tiks matiniai arba semi–matiniai lūpų dažai. Norinčioms natūralesnio efekto, lūpų dažus įtapšnokite pirštu.

PUTLŪS ANTAKIAI

Jei vis dar svarstote, ar atsiauginti antakius ir puoselėti jų natūralią formą – padarykite tai dabar. Jau seniai įsivyravęs natūralių ir pilnų antakių trend‘as vėl karaliauja tendencijų viršūnėje. Atminkite, kad natūralūs antakiai suteikia jaunatviškumo ir gyvybingumo!

NATŪRALAUS EFEKTO PRIKLIJUOJAMOS BLAKSTIENOS

Ir vėl natūralumo užuominos, nors pats blakstienų klijavimas nėra itin natūralus. Jei mėgstate priklijuojamas blakstienas ar planuojate makiažą šventei, rinkitės kuo natūralesnį efektą suteikiančias, papildančias natūralų akių grožį, neužgožiančias priklijuojamas blakstienas. Dar natūralesniam įvaizdžiui klijuokite jas ne per visą blakstienų liniją, o ties išoriniais kampučiais, kad prailgintumėte žvilgsnį!

PASTELINIAI ARBA TIE–DYE AKIŲ ŠEŠĖLIAI

Ši tendencija taip pat vyravo praeitų metų vasaros sezonu. Lengviausias būdas išgauti tokį įvaizdį, kurį galėsite dėvėti net ir karštą vasaros dieną, yra akių šešėlių kreidelė ar pieštukas. Šią priemonę užteks užtepti ant vokų ir išsklaidyti pirštu! Be to, kreidelė tilps į bet kokio dydžio rankinę, todėl ją galėsite panaudoti bet kuriuo dienos metu. Norinčioms dar stipresnio efekto, šlapią kreidelę / pieštuką, užfiksuokite sausu akių šešėliu.

JOKIO JUODO AKIŲ PRAVEDIMO

Pamirškite juodą akių pravedimą ir čiupkite spalvas. Jas derinkite arba prie aprangos, arba prie akių spalvos, arba visai nederinkite! Ypatingai madingos akių pravedimų spalvos bus melsvos, ryškiai mėlynos, aqua spalvos.

SKAISTŪS ŽANDAI

Taip, kalbame apie skaistalus! Šią vasarą turėtumėte siekti sveikos, švytinčios odos ir natūraliai spindinčių, atspalvį įgavusių žandų. Jau įsivaizduoju – natūrali, minkšta oda, ryškesniu, avietiniu atspalviu padengtos lūpos ir švytintis, natūralų rausvumą įgavę žandai. Jei galite, rinkitės kreminius skaistalus, kuriuos taip pat lengvai galėsite naudoti ir miestui, ir kelionėje, vos keliais pirštų patapšnojimais.

NATŪRALŪS LŪPŲ BLIZGIAI

Manyčiau, kad gan pamirštas produktas yra lūpų blizgis. Į tendencijas įpuolus ir atsiradus matiniams lūpų dažams, blizgiai tarsi dingo iš moterų ir merginų kosmetinių! Šią vasarą, ryškių, matinių lūpų tendencijai į kompaniją atkeliavo ir natūralūs, bespalviai lūpų blizgiai. Nemėgstančioms spalvų ir norinčioms lengvumo – šis trend‘as kaip tik!

Nors vasara įpusėjo, kosmetinės turinį paįvairinti tikrai ne per vėlu. Tikimės, kad įsikvėpėte išbandyti ką nors naujo!

Eglė ir DROGAS

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!