2021 METŲ MANIKIŪRO TENDENCIJOS

Kiekvienais metais tendencijos mus kviečia įsikvėpti, atsinaujinti ar pridėti kelias naujas detales prie mūsų esamo stiliaus. Ne išimtis ir manikiūras, nagų lakai bei jų spalvos. Dalinamės didžiausiomis 2021–ųjų metų manikiūro tendencijomis!

UNIKALUS PRANCŪZIŠKAS MANIKIŪRAS

Klasikinis prancūziškas manikiūras tinka bene visoms, ypatingai populiarus vestuvių dieną ar puošiantis kitai ypatingai progai. Šiais metais klasiką pakeičia unikalumas ir spalvos – tai ypatingai atsispindi ne tik manikiūro trenduose, bet ir aprangoje, avalynėje. 2021–aisiais metais prancūziškam manikiūrui naudokite ryškesnes spalvas, ypatingai gražiai atrodys pastelinės. Dar vienas variantas tokiam manikiūrui – neutralios spalvos nago plokštelė ir ryškesni ar net skirtingų spalvų nagų galiukai.

RUDI ATSPALVIAI

Žvaigždžių manikiūro specialistė, Lisa Logan teigia, kad 2021–ieji – rudos ir jos atspalvių metai nagų lakams. Matiniai, blizgantys, kreminės latte ar kakavos spalvos, primenantys odą atspalviai – tykokite ir ieškokite būtent šių spalvų! Jas taip pat galite maišyti ir nagus lakuoti, pavyzdžiui, 5 skirtingais rudais atspalviais.

ABSTRAKČIOS FORMOS

Socialiniuose kanaluose jau spėjau pastebėti šią tendenciją, kuomet nagai puošiami abstrakčiomis, pastelinėmis, rudų atspalvių formomis, primenančiomis dėmeles ar taškelius. Šiai tendencijai ypatingai gerai atrodo maišomos neutralios, nude spalvos ir bespalvis nagų lakas su tamsiomis, burgundiškomis, pilkomis ar juodomis detalėmis.

ROŽINĖ

2021–ųjų metų mados podiumuose ryškiai švietė ir modelių nagai – marginti rožinėmis, super ryškiomis spalvomis. Numanoma, kad būtent ryški, kramtomos gumos rožinė, bus labai madinga šiais metais, ypač šiltuoju sezonu. Kaip žemės spalvų mėgėja, net aš pradedu svajoti apie šią nagų spalvą!

IŠKILIOS DETALĖS

Įvairios auksinės, sidabrinės ar blizgančios iškilios detalės, klijuojamos ant nago plokštelės bus taip pat madingos 2021–aisiais. Tiesa, labai minimalistiniame pavidale – permatomu laku padengtos nagų plokštelės, o ant jų po vieną, mažytę, minimalistinę detalę. Man šis trendas kažkodėl be galo patinka ir atrodo išskirtinis! Visą gausų nagų dailės pasirinkimą rasi čia .

BANGŲ PUOŠYBOS ELEMENTAI

Galbūt todėl, kad esame taip pasiilgę atostogų, jūros ir lengvo vandenyno bryzo... Šiais metais nagus puošime bangų elementais. Nebūtinai melsvų atspalvių, kadangi puikiai atrodys išties bet kokių sezono spalvų deriniai.

Turiu pastebėjimą, kad šiais metais mados ir manikiūro tendencijas labai įkvėpė pandemijos pasekmės – juose atvaizduojame tai, ko pasiilgome arba puošiamės taip, kaip dar niekada nesipuošėme. Ryškiai, tviskiai, puošniai be jokių progų!

EMOCIJOS NAGUOSE

Šis trendas tikrai praskaidrins kiekvieno, net ir visiškai nepažįstamo žmogaus, nuotaiką. 2021–aisis papuoškite nagus emocijomis – šypsenėlėmis ir veidukais, kurie atspindėtų arba Jus, arba įkvėptų tik teigiamos ir pozityvioms nuotaikoms. Aš tikrai išbandysiu! Jei nerandate nagų lipdukų su šypsenėlėmis – jas galite tiesiog nusitapyti patys, būtent tokias, kokių norite!

LOGO MANIJA

Ši tendencija nėra nauja ir šmėžuoja jau kurį laiką. Nagai puošti įvairiais, žymių prekės ženklų logotipais – nuo PRADA iki McDonald’s . 2017–ais metais (ech, atrodo dar visai ką tik!), Balenciaga mados namų modeliai podiumu žingsniavo su B raide puoštais nagais ir nuo tada šis trendas atrado savo vietą manikiūro pasaulyje. Aš šią tendenciją pavadinčiau labai drąsia, nes pati iki šiol neįsivaizduoju, kurio prekės ženklo logotipu norėčiau puošti savo nagus. Drąsios merginos – išbandykite!

HOLOGRAFINIAI NAGAI

Šią tendenciją aptikau visai neseniai viename iš Instagram profilių. Nagai atrodo tarsi stikliniai ir keičiantis šviesai, keičia ir savo atspalvį. Atrodė išties žavingai, nes šešėlyje atrodė, kad nagų lako tarsi nėra, bet nukreipus nagus į šviesą, jie tapdavo tarsi stikliniai ar chameleoniški. Vau!

Pavasaris visai ne už kalnų, o ir (labai tikiuosi), kad netrukus vėl sugrįšime į įprastą, džiuginantį ir saulėtą bei sveiką gyvenimą. Pradėkime ruoštis švytėti jau dabar!

Stilingų nagų!

Eglė ir DROGAS

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!