2021 MAKIAŽO TENDENCIJOS

Neseniai apžvelgėme šventines makiažo tendencijas, o dabar atėjo laikas apžvelgti ir pagrindinius 2021 metų grožio trendus!

 

DŪMINĖS AKYS

Galėtume šią tendenciją pavadinti klasika, tačiau kasmet dūminis makiažas, jo spalvos atneša naujų vėjų. 2021–aisiais nebijokite paeksperimentuoti su matiniais, blizgiais, šlapiais šešėliais. Taip pat, maišykite spalvas ir būtinai išbandykite naujus atspalvius! Pantonas 2021–iesiems išrinko dvi spalvas – geltona ir pilka, todėl būtinai makiaže išbandykite ir šias!

ANTAKIŲ ŽAISMAS

Podiumuose puikavosi viena iš praeities tendencijų – išskusti antakiai, keistos formos, tačiau manau, kad tokias tendencijas ir palikime podiumams. 2021–aisiais pažaiskite su antakių formavimu – sušukuokite ir lengvai pašiauškite, išbandykite kitas formavimo priemones. Galbūt šie metai bus kaip tik tie, kuomet sugalvosite atsiauginti antakius? Lygūs ir tvarkingi antakiai vis dar nesugrįžo į madą!

RAUDONŲ ATSPALVIŲ LŪPOS

2021–aisiais lūpas dažysime raudonai ne tik per Valentino dieną ar Kalėdas! Visi rausvi atspalviai – plytų, vyšnių, vyno bus tinkami! Kaip aš visada sakau, raudonos spalvos lūpų dažai tinka kiekvienai moteriai, tiesiog reikia atrasti savo atspalvį. Rekomendacija: rinkitės matinius, ilgai išliekančius lūpų dažus, kai teks dėvėti kaukę!

SVEIKAS ŠVYTĖJIMAS

Į šią tendenciją telpa dvi kryptys: rūpinimasis savo oda, kad ši būtų sveika ir švytinti bei naudoti lengvus, švytėjimą suteikiančius produktus. Visos suprantame, kad jei nesirūpinsime savo oda, joks švytintis makiažas jos nepagerins. 2021–aisiais ieškokite odos priežiūros priemonių, kurios turėtų kuo mažiau chemikalų, kuo mažiau kenktų aplinkai ir rūpintųsi oda iš pačių gilumų. Švytėjimo suteikiančias priemones rinkitės lengvų tekstūrų, be didelių blizgių dalelių, suteikiančias drėgnos veido odos efektą.

BLIZGUČIAI

2021–aisiais jie puikiai derės prie lengvos ir švytinčios odos. Šį kartą blizgučiai turėtų atsirasti po apatinėmis blakstienomis, atvirkščiai nei iki šiol matydavome - ant vokų. Galite naudoti smulkius, įvairiaspalvius blizgučius arba stambesnius, pavienius blizgučius, netgi lipdukus. Akys atrodys gyvos, žaismingos, atvertos, ypač jei juos panaudosite Jūsų akių spalvos atspalvio!

CAT EYES PRAVEDIMAS

Nors grafinis akių pravedimo stilius niekur nedingsta, jį 2021–aisiais užgoš akis pratempiantis, viliojantį žvilgsnį sukuriantis akių pravedimas. Lengvas posūkis – tokį pravedimą darykitės plytų, rudomis, pilkomis spalvomis. Taip dar labiau išryškinsite akis, sukursite išskirtinį įvaizdį.

SPALVOTAS BLAKSTIENŲ TUŠAS

Bandau įsivaizduoti – rudos spalvos akių pravedimas ir rudos spalvos blakstienų tušas. Manau, kad turėtų atrodyti įspūdingai! 2021–aisiais dar labiau paryškinkite akis su spalvotu blakstienų tušu. Jei Jūsų akys mėlynos, galite rinktis mėlynos arba rudos spalvos tušą – akys bus ypatingai išryškintos. Jei Jūsų akys žalios – violetinis arba žalias tušas kaip tik Jums!

ILGAI IŠLIEKANTYS LŪPŲ BLIZGESIAI SU ATSPALVIU

Arba dar kitaip, anglų kalba – lip tint arba lip stain. Tai yra lūpų blizgis su atspalviu, kuris tarsi susigeria į Jūsų lūpas ir išlieka visą dieną. Ilgai išliekantys lūpų dažai dažniausiai būna matiniai, dienos eigoje juos vis tiek reikia pataisyti, vidinė lūpų dalis gali “nusivalgyti”. Išbandykite tokius blizgius, jei norite itin natūralaus, tačiau paryškintų lūpų efekto.

RYŠKŪS AKIŲ VOKAI

Mano, ko gero, laukiamiausia ir mėgstamiausia tendencia! Jums prireiks vienos mėgstamos spalvos, ryškesnio akims skirto šešėlio ir teptuko arba tiesiog piršto. Ypač įspūdingai gali atrodyti ryškiai rožinės, purpurinės, žalios spalvos mono šešėliai. Spalvas rekomenduočiau derinti su apranga, nes manau, kad tuomet visų akys žiūrės tik į Jus! Jei norite kažko subtilesnio, vietoje viso voko, ryškia spalva pasidarykite akių pravedimą.

Linkime 2021–uosius paversti eksperimentų metais ir išbandyti stilius bei spalvas, kurias iki šiol bijojote išbandyti!

Eglė ir DROGAS

DROGAS ekspertė Eglė!

Eglė Gilytė Instagram: @eglegil

Aš – Eglė, o mano didžiausia aistra – grožio produktais nukrautų lentynų skenavimas! Nuo pat vaikystės iš rankų nepaleidžiu teptukų – pirmieji buvo dailės mokykloje, o antrieji – mano kosmetinėje! Nemažai laiko praleidžiu domėdamasi naujausiomis pasaulio grožio ir stiliaus tendencijomis, o tada jomis dalinuosi DROGAS socialinių tinklų paskyrose straipsnių bei video filmukų formatu.
Taigi, kviečiu ir skaityti, ir žiūrėti!