2020 VASAROS RANKINIŲ TENDENCIJOS

Vasarai įsibegėjus, apžvelkime šių metų vasaros TOP rankinių trendus! Jei dar neišsirinkote savosios, skaitykite apie tendencijas toliau!

BUCKET TIPO RANKINĖS

Turbūt jau pastebėjote, kad tokio tipo rankinės madingos ir puošia parduotuvių lentynas ištisus metus, tačiau šią vasarą jos itin populiarios. Ieškokite jų su moderniomis detalėmis, pagamintų iš prabangių audinių, natūralių žemės ar pastelinių spalvų – tokios tiks prie bet kokio aprangos derinio.

BAMBUKINĖS RANKENOS

Gali būti, kad tokio ar panašaus stiliaus rankinę rasite netgi pas savo mamą ar močiutę spintoje! Natūralios žaliavos – medis, šiaudinis pluoštas, linas, taip pat pirmauja šios vasaros rankinių topuose, o būtent bambukinės rankenos – išskirtinis ir egzotiškas elementas.

DIDELĖS SAGTYS

Subtilios vintažinės ar didingos, statement sagtys – absoliutus vasaros rankinių hitas, įsiliejantis į buržua mados tendencijas, kurios vyrauja jau kelis paskutinius sezonus. Tokios sagtys bus madingos ne tik vasarą, bet ir rudenį!

NĖRINIAI IR MEZGINIAI

Nėriniai ir mezginiai yra be galo didelis šios vasaros trendas visoje aprangoje ir jos detalėse – suknelės, palaidinės, maudymosi kostiumėliai, kepurės, net ir bateliai pagaminti būtent nėrimo būdu. Itin madingos didelės, pirkinių krepšio tipo, puoštos įvairaus ilgio kutais.

ORANŽINIAI TONAI

Lengvų, šiek tiek prislopintų oranžinių tonų rankinę šią vasarą turėtų įsigyti kiekviena – išskirtinė spalva, kuri, kaip bebūtų keista, dera prie daugelio aprangos derinių ir kitų derinio spalvų.

VISIŠKAI MINI!

Šį trendą pradėjo vienas iš garsių pasaulio dizainerių – Jacquemus. Didelėms rankinėms į kompaniją ateina visiškos mini versijos, į kurias tilps tik ausinukai ir kreditinė kortelė, tačiau atrodysite super stilingai, sumažinsite nereikalingų daiktų rankinėje kiekį!

SUPERSIZE RANKINĖS

Jei jūs esate moteris, kuri mėgsta rankinėje nešiotis visą savo gyvenimą, nuo kosmetinės iki užkandžių, šis trendas būtent jums. Šią vasarą tokios madingos pagamintos iš švelnios dirbtinės odos, zomšos, drobės tipo medžiagų.

NATŪRALIOS MEDŽIAGOS

Nenaujiena ir nepaslaptis, kad natūralių medžiagų aksesuarai tampa itin madingi šiltuoju sezono metu – skrybelaitės, avalynė ir rankinės iš natūralių medžiagų pagaminti aksesuarai tampa mūsų kasdienio garderobo dalimi. 2020–ųjų vasarą rinkitės elegantiškas, griežtesnių formų, su odinėmis detalėmis, pagamintas iš palmių vytelių, šiaudų pluošto ar karklo vytelių, rankines.

DELNINĖS

Nors delninės gan įprastas aksesuaras prie vakarinės suknelės ar tiesiog vakarui skirto derinio, šią vasarą galite jas drąsiai derinti bet kuriuo paros metu, prie bet kokios aprangos ir spalvų. Rinkitės dideles ar mažesnes, pūstas, su įvairiomis detalėmis ar rankenėlėmis, išskirtiniais, ryškiais elementais.

Na, o dabar DROGO ekspertų rekomendacijos būtinoms priemonėms Jūsų rankinėje:

Stilingos vasaros linki DROGAS!