2020-JŲ RUDENS MAKIAŽO TENDENCIJOS

Ar galite patikėti, kad vasara skaičiuoja paskutines savo 2020 metų dienas? Turbūt visi sutiksite, kad pastaroji prabėgo žaibišku greičiu, tačiau nereikia nusiminti – į namus ir širdis netrukus įsileisime dar vieną, kupiną jaukumo ir nuostabiausių spalvų, rudens sezoną. Pasižvalgykime, kokias gi makiažo madas atneša 2020–jų ruduo!

JOKIO MAKIAŽO PAGRINDO!

Iš kelių praeitų sezonų atkeliavusi tendencija – “no makeup” makiažas – vis dar nepalieka nei podiumų, nei mūsų. Šiam įvaizdžiui sukurti galite nenaudoti visiškai jokio makiažo pagrindo arba veidą lengvai padengti drėkinamuoju kremu su atspalviu, tamsesnes ar spuogelių turinčias veido vietas padengti maskuokliu.

UGNINĖS LŪPOS

Raudonos lūpos – akcentas, kuris išryškina veido bruožus, niekada nepalieka makiažo tendencijų ir tinka kiekvienai moteriai. Šį rudenį, tarp raudonų lūpų dažų atspalvių, itin madingas bus ugninis. Tiesa, ši spalva labiau tinka toms, kurių oda turi šiltesnį, gelsvą atspalvį, tad tarp populiarių, savo turimų, raudonų lūpdažių, paįvairinimui įtraukite ir ugninį. Beje, ar žinojote, kad raudonas lūpdažis buvo pradėtas naudoti dar Mesopotamijoje, 3500 metais prieš Kristų? Tiesa, tai nebuvo toks lūpdažis, kokį turime dabar. Manoma, kad tam buvo naudojami raudonos spalvos kristalai ir mineralai, kurie buvo sutrupinami į miltelius.

PUTLŪS ANTAKIAI

Spėjame, jog pastebėjote, kad ploni, tarsi siūleliai bei apibrėžtos, ryškios formos antakiai, jau seniai išnykę iš makiažo tendencijų skilties. Šiuo metu karaliauja stori, putlūs, kiek netvarkingi antakiai, kurie sukurs natūralumo ir lengvumo pojūtį veide. Šių metų rudenį madingi ne tik putlesni, bet ir pašiaušti, ne visai tvarkingai sulaižyti, antakiai. Galbūt ši tendencija Jus įkvėps pilnai atsiauginti antakius, išbandyti natūralesnį formavimo variantą?

NE GLAMOUR BLAKSTIENOS

Rudeniop galite pamiršti apie iki galo atskirtas, žavingai prašukuotas ir idealiai užriestas blakstienas. Artėjant vėsesniam sezonui itin madingos voro kojeles primenančios blakstienos, kurios, pažadame, tikrai išryškins Jūsų akis. Nors ši tendencija gali atrodyti bauginančiai, tačiau puikus pavyzdys yra žymus britų modelis Twiggy – šios tendencijos pradininkė. Apie 1960–uosius ji nusprendė savo blakstienas išryškinti būtent tokiu būdu, kartais net nupiešdama antrą liniją apatinių blakstienų! Twiggy tapo ikona būtent dėl savo išraiškingų, ryškiai padažytų blakstienų.

SPALVOTAS BLAKSTIENŲ TUŠAS

Jei vis dar neturite mėgstamos spalvos blakstienų tušo, kuris, be abejo, nebūtų juodas arba rudas, pirmyn į DROGAS! Spalvoti blakstienų tušai bus neįprastai madingi 2020–aisiais. Tai akcentas, kuris sukuria išskirtinumo efektą, tačiau nėra pernelyg rėžiantis akį, per ryškus. Spalvotu blakstienų tušu galite išryškinti savo akių spalvą! Oranžiniai, raudoni atspalviai išryškins mėlynas akis, violetiniai ar purpuriniai, žali – žalio bei rudo atspalvio akis.

KLASIKINIS MĖLYNAS ŠEŠĖLIS

Vintažinio stiliaus makiažas taip pat sugrįžta su trenksmu! Klasikinės, mėlynos spalvos šešėlis gali būti minimalus, išskirtinis, ekstravagantiškas ir labai stilingas elementas Jūsų įvaizdyje. Įsitikinkite pačios!

RUDOS SPALVOS SMOKEY EYES

Dūminį makiažą, kaip ir raudonas lūpas, galėtume pavadinti klasikiniu duetu. Šio rudens dūminis makiažas išskirtinis tuo, kad ypač madingos bus RUDOS spalvos. Subtilios, šiltos, pagilinančios akis, tačiau tinkančios ir dienos metu. Atvirkščiai, nei juodos spalvos, rudos spalvos dūminis makiažas lengviau išsklaidomas, tarsi susilieja su mūsų oda. Rudais šešėliais galima meistriškai sužaisti suteikiant akims gylio, tamsinant akių vokų kraštelius ar linkio liniją.

“SKRAIDANTIS” AKIŲ PRAVEDIMAS

Ši tendencija gan ekstravagantiška, tačiau tuo pačiu metu artistiška, išskirtinė, kiek primenanti hipių laikus. Tokio akių pravedimo pagalba galime padidinti akis, optiškai pakeisti akių formą, jas labai įgilinti. Be to, tai gali būti vienintelis akcentas Jūsų makiaže, kuris suteiks modernią 60–jų įvaizdžio dalelę. Šiam pravedimui galima naudoti ir pieštuką, ir skystą pravedimui skirtą priemonę.

AKIŲ PRAVEDIMAS

Kone labiausiai nesikeičianti ir nesitraukianti tendencija šįkart kiek kitokia – rudenį bus madingas ne įprastas, plonas pravedimas, bet kiek storesnis ir išraiškingesnis. Kai kurie dizaineriai tokį pravedimą derino su sodriomis, purpurinėmis ar rausvomis lūpomis.

IT’S ALL ABOUT GLITTERS

Didžioji pavasario ir vasaros tendencija buvo įvairūs, spindintys blizgučiai. Ši tendencija nežada niekur trauktis ir rudenį, tad neatidėkite savo blizgančių šešėlių ir pigmentų žiemos šventėms, jų dar prireiks rudenį! Galimi du blizgučių įvaizdžio variantai – subtilus ir labai intensyvus. Blizgučiais galite papuošti akių kampučius ar juos panaudoti, pavyzdžiui, tik per voko vidurį. Arba – klijuoti juos per visą voką ir apatinę voko dalį taip, kad šviestų net iš tolo. Rinkitės pagal savo asmenybę! Kadangi blizgučiai mėgsta byrėti, rekomenduojame puikią NYX GLITTER PRIMER bazę akių šešėliams ir blizgučiams.

AUKSINĖS DETALĖS

Šį rudenį įsigykite auksinio atspalvio šešėlius, akių pravedimą arba net ir prieš tai minėtus blizgučius. Auksinės detalės itin dera prie minimalaus, subtilaus makiažo, kaip išskirtinis įvaizdžio elementas, pavyzdžiui, vakare. Auksinę spalvą galite įterpti darant rudą dūminį makiažą, subtiliai pravedant akis arba vidiniuose akių kampučiuose.

Linkime jaukios, šiltos ir madingos rudens pradžios!

Jūsų DROGAS