2020–ųjų metų makiažo tendencijos

Kiekvienų metų pabaigoje mados, grožio ir spalvų platybėse raibsta naujai įvedamos ar jau esamos, tačiau pasikartojančios tendencijos. Apžvelkime, koks gi makiažas bus itin trendy 2020–aisiais!

Stiklo efekto lūpos

Visai nemažai laiko makiažo tendencijose užėmė matinės lūpos, tačiau šiais metais kaip niekad madingos bus blizgios, tarsi stiklo efektą turinčios lūpos. Tokias galėjome išvysti ir Louis Vuitton bei Chanel podiumuose. Kūrėjai pasirinko ir visiškai permatomas, itin blizgias lūpas arba krištolines su spalva.

Stiklo efekto lūpos

Išsilieję skaistalai

Dar viena tendencija, kuri tviskėjo 2020 metų mados podiumuose ir dizainerių sukurtuose įvaizdžiuose, yra tarsi nutekėjimo efektą turintys skaistalai. Tokį įvaizdį galime puikiai pritaikyti ir kasdienybėje, tiesiog priemonę reiktų naudoti šiek tiek lengviau. Šepetėliu su norima skaistalų spalva perbraukite skruostus, o šepetėlyje esančius likučius panaudokite vietoje šešėlių.

Išsilieję skaistalai

Akvarelinės akys

Dar viena smagi tendencija – akvarelinės akys. Toks įvaizdis yra lengvas, neįpareigojantis ir nereikalaujantis kruopštaus, lygaus išsklaidymo, jam nereikia ir šepetėlių. Kontūrai švelnūs, ne griežti, tarsi lieti akvarele. Pirštu arba gan pūstu šepetėliu paimkite šiek tiek norimos spalvos ir švelniai tepdamos nuo akių vokų vidurio visiškai išsklaidykite šešėlius. Užtruksite vos minutę ar kelias!

Akvarelinės akys

Intensyvus blizgesys

2019–aisiais glitter’iai arba blizgučiai su mada ėjo koja kojon ištisus metus. Gera žinia, kad jie nežada trauktis ir 2020–aisiais, ir tampa dar intensyvesni. Dominuoja įvairios variacijos – nuo ekstremaliai žvilgančio akių pravedimo, vidinės voko linijos pravedimo, viso voko tviskių šešėlių iki blizgučių po apatine blakstienų linija.

Intensyvus blizgesys

Neoninės ar pastelinės akių linijos

Ši tendencija taip pat seka paskui 2019–ų metų trend’us, tačiau viena naujovė – atsirado pastelinės spalvos. Tarp salotinių, ryškiai rožinių ar geltonų akių pravedimų atsiranda ir švelnūs, šviesūs pasteliniai atspalviai. Ne tik ties blakstienų linija, tačiau ir ant paties voko, po apatine blakstienų linija kaip grafinis elementas ar pastelinis šešėlis vidiniame akies kamputyje.

Neoninės ar pastelinės akių linijos

Griežtesni antakiai

Fluffy brows arba į viršų sušukuoti antakiai niekur nedingo ir panašu, kad dar ilgai išliks madingi bei tinkantys daugeliui, tačiau visai netikėtai sugrįžo ir seniai matyta tendencija – kiek griežčiau, švariau, tiesiau sušukuoti, padažyti antakiai. Tokį įvaizdį savo naujausioms tendencijoms panaudojo ir Chanel!

Griežtesni antakiai

Tviskanti oda

Kaip ir su matiniais lūpdažiais, taip ir su matinį įvaizdį turinčia oda – ši tendencija po truputį dingsta. 2020–aisiais absoliuti tendencija bus oda, tarsi ką tik po veido masažo, prisotinta drėkinamųjų, gaivinamųjų, švytėjimą sugrąžinančių priemonių. Tokiam efektui neužteks tiesiog makiažo nefiksuoti biria pudra. Prireiks tinkamai prižiūrėti, drėkinti bei masažuoti odą, atidžiau ir labiau ja rūpintis.

Tviskanti oda

Spalvų kontrastai

Nors mono tonų makiažas atrodo labai darniai, žavingai ir madingai, ne ką prasčiau atrodo ir visiškai skirtingų spalvų makiažo detalės. Toks įvaizdis gali būti sukuriamas skirtingomis spalvomis dažant akis ir lūpas arba panaudojant kelių, visiškai kontrastingų spalvų akių šešėlius.

Spalvų kontrastai

Stilingų, kupinų įkvėpimo ir idėjų 2020–ųjų linki DROGAS komanda!