MES – DROGAS

Kas yra DROGAS?

Stabili tarptautinė kompanija, turinti turtingą, tradicijomis paremtą patirtį.

Kas mus vienija?

Orientacija į plėtrą ir geriausių rezultatų siekimą.

Mūsų darbuotojai

DROGAS yra pirkėjų mėgstamas prekinis ženklas visoje Lietuvoje, nes pirkėjus tinklo parduotuvėse visada aptarnaujame maloniai ir profesionaliai.

Skirdami ypatingą dėmesį pirkėjų poreikiams ir siūlydami itin platų prekių asortimentą, mes galime tinkamai patenkinti savo pirkėjų poreikius.

Mes nuolat tobuliname savo įgūdžius dalyvaudami DROGAS RETAIL ACADEMY mokymų programoje; siūlome jums karjeros galimybes žinomoje ir stabilioje kompanijoje.

Mes – puiki komanda! Vienas trečdalis kompanijos darbuotojų dirba daugiau nei penkis metus.

10 priežasčių rinktis darbą DROGAS tinkle!

1. Tu įsiliesi didždarbuotojų gretas - DROGAS, turintis 53 parduotuves Lietuvoje ir 89 parduotuves Latvijoje.

2. Tu jausiesi užtikrintas – Tau bus suteiktos visos socialinės garantijos, visada laiku gausi savo darbo užmokestį, o už kokybišką darbą įmonė Tau padėkos išmokėdama premiją.

3. Nuo pat pirmųjų dienų prisijungsi prie Tau skirtos DROGAS RETAIL ACADEMY programos – dalyvausi mokymuose, kurių metu kvalifikuoti treneriai supažindins Tave su įmonės kultūra, vertybėmis, perduos Tau visą savo patirtį, atskleisdami kokybiško klientų aptarnavimo ypatumus.

4. Jei Tave domina karjeros galimybės, tuomet DROGAS Tau - tinkama vieta. Mes vertiname aktyvius ir pozityvius, mokytis gebančius ir tobulėti trokštančius žmones. Viskas priklausys nuo Tavęs! Turime pavyzdžių:
• per 2 mėnesius pardavėja-konsultantė tapo vyr. pardavėja-konsultante;
• per 15 mėnesių pardavėja-konsultantė pasiekė aukščiausią karjeros laiptelį parduotuvėje - tapo parduotuvės vadove;
• po 10 mėnesių darbo parduotuvėje pardavėjai-konsultantei buvo pasiūlyta užimti naujas pareigas DROGAS biure!

5. Naujausių grožio srities tendencijų žinovu Tau leis jaustis nuolat mūsų tinklo tiekėjų organizuojami asortimento mokymai.

6. Tu tapsi grožio ir sveikatos prekių ekspertu - pats turėsi galimybę išbandyti įvairių produktų poveikį, įsitikinsi jų kokybe ir galėsi užtikrintai, įtaigiai siūlyti jas mūsų tinklo klientams.

7. Mes didžiuojamės savo komanda – geranoriška, draugiška, pozityvi atmosfera Tave lydės kiekvieną darbo dieną, o savo darbą mylinčios, visuomet pagelbėti pasiruošę parduotuvės kolegės padės Tau jaustis maloniai ir jaukiai.

8. Neatskiriama mūsų įmonės vidinės kultūros dalis - įvairios šventės ir darbuotojams skirti konkursai. Dalyvauti juose būsi pakviestas ir Tu. Jų metu galėsi atskleisti savo sugebėjimus, pasidalinti savo kūrybiniais pasiūlymais ir idėjomis.

9. Tu galėsi aktyviai prisidėti prie DROGAS socialinės atsakomybės veiklų. Mūsų kompanija kuria atsakingos, besidalinančios, prie visuomenės gerovės šiandien ir rytoj norinčios prisidėti įmonės reputaciją, puoselėja atsakingą, patikimą elgesį ne tik klientų ir tiekėjų, tačiau ir savo darbuotojų atžvilgiu.

10. DROGAS ypatingai vertina savo užsibrėžtų tikslų siekiančius darbuotojus. Tu turėsi puikią galimybę dalyvauti kiekviename įmonės skelbiamame vidiniame konkurse ir pretenduoti į aukštesnes tavo kompetenciją atitinkančias pareigas.

Darbo skelbimai:

ŠIUO METU AKTYVIŲ DARBO SKELBIMŲ NĖRA.