Gerbiami Pirkėjai,

Nuoširdžiai dėkojame, kad renkatės mus!

Su dideliu džiugesiu noriu pranešti, kad Remiantis LR Vyriausybės nutarimu, nuo vasario 15 d. veiklą atnaujina dalis fizinių DROGAS parduotuvių, kurios atitinka nustatytus saugumo reikalavimus.

Džiaugiamės pagaliau galėdami vėl susitikti su Jumis. Tai buvo itin įtempti 2 mėnesiai, kurių metu tiek Jūs, tiek ir mes patyrėme nemažai išbandymų. Todėl norėčiau pasinaudoti šia proga ir padėkoti Jums už jūsų lojalumą, supratimą ir palaikymą, kurio sulaukėme labai daug. Ačiū Jums! 

Mes dedame visas pastangas, kad Jūsų apsipirkimas fizinėje ir elektroninėje DROGAS parduotuvėje būtų saugus, sklandus, greitas ir teikiantis tik geriausias emocijas.

Pagarbiai

Direktorė Daina Žymantė

.

Nuo vasario 15 d. veiklą atnaujinusių parduotuvių sąrašą ir jų darbo laikus rasite ČIA .

.

Taip pat žemiau pateikiame svarbią papildomą informaciją, kurią pagal poreikį vis atnaujinsime, o kilus bet kokiems klausimams – maloniai prašome susisiekti el. paštu mail@drogas.lt, stengsimės kuo greičiau Jums atsakyti.

.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE FIZINIŲ PARDUOTUVIŲ ATIDARYMĄ:

K: Kada atsidaro fizinės DROGAS parduotuvės?

A: Dalis DROGAS parduotuvių veiklą atnaujina nuo vasario 15 d. Tikslų veiklą atnaujinusių DROGAS parduotuvių sąrašą rasite čia . Parduotuvių sąrašas bus nuolatos papildomas ir atnaujinamas.

K: Ar vyks konsultacijos fizinėse DROGAS parduotuvėse?

A: Taip, konsultacijos parduotuvėse vyks, tačiau tam, kad galėtume užtikrinti Jūsų saugų apsipirkimą, konsultacijos parduotuvėse vyks tarp pirkėjo ir konsultanto išlaikant saugų 1-2 m atstumą.

K: Kokių saugumo priemonių DROGAS imsis, kad užtikrintų pirkėjų ir parduotuvių personalo saugumą fizinėse DROGAS parduotuvėse?

A: Parduotuvių personalas yra aprūpintas visomis apsauginėmis priemonėmis – veido skydeliais, pirštinėmis, prie kasų įrengtais apsauginiais skydais. Parduotuvės paviršiai ir pirkinių krepšeliai yra nuolat dezinfekuojami. Parduotuvių grindys sužymėtos 2 m atkarpomis, kad parduotuvės lankytojams būtų lengviau laikytis saugaus atstumo nuo kitų pirkėjų bei parduotuvės personalo. Pastoviai rūpinamės savo darbuotojų sveikata: rizikos grupėje esantiems darbuotojams rekomenduojame nedirbti, kiekvieną rytą matuojame jų kūno temperatūrą. Viskas tam, kad galėtume užtikrinti saugų Jūsų apsipirkimą mūsų parduotuvėse.

Taip pat, visose parduotuvėse rasite rankų dezinfekavimo priemones – kviečiame laikytis higienos ir naudotis šiomis priemonėmis.

K: Kur rasti tikslų atidarytų fizinių DROGAS parduotuvių sąrašą bei sužinoti šių parduotuvių darbo laiką?

A: Šią informaciją galite rasti paspaudę šią nuorodą . Parduotuvių sąrašas bus nuolatos papildomas ir atnaujinamas.

K: Kokių saugumo priemonių privaloma imtis lankantis fizinėse DROGAS parduotuvėse?

A:

• Į parduotuvę galite užeiti tik dėvėdami apsauginę kaukę arba apsauginę veido priemonę. Kaukių leidžiama nedėvėti vaikams iki 6 metų ir neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

• Į parduotuvę galima užeiti ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis.

• Užėjus į parduotuvę, laikykitės higienos ir dezinfekuokite rankas. Dezinfekavimo priemones rasite visose DROGAS parduotuvėse.

• Neikite į parduotuvę, jei įtariate, kad sergate ar jums pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių – sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, jei per pastarąsias 14 dienų grįžote iš užsienio šalies ar turėjote kontaktą su sergančiuoju COVID-19.

• Prašome laikytis 1-2 m atstumo nuo kitų pirkėjų ir darbuotojų, be reikalo neliesti produktų, į rankas imti tik tai, ką planuojate įsigyti, stengtis apsilankymus parduotuvėje planuoti tada, kai parduotuvėse būna mažiau žmonių.

• Kiek įmanoma, venkite atsiskaityti grynaisiais pinigais ir naudokitės mokėjimo kortelėmis.

• Nuolat tinkamai plaukite ir dezinfekuokite rankas, laikykitės kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.

Dėkojame už supratingumą! Saugokime save ir parduotuvės darbuotojus! Likime sveiki!

.

KITI DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

K: Kada galėsiu atsiimti DROGAS konkursuose laimėtus prizus?

A: DROGAS socialiniuose tinkluose laimėtų prizų, kurių atsiėmimo laikas buvo laikotarpyje nuo 2020 m. lapkričio 23 d. iki 2021 vasario 19 d., atsiėmimo terminas pratęsiamas iki 2021 kovo 31 d. Prizus bus galima atsiimti nuo tos dienos, kai atsidarys visos fizinės DROGAS parduotuvės.

DROGAS kalėdiniame žaidime laimėtų prizų atsiėmimo laikotarpis pratęsiamas iki 2021 balandžio 31 d. Prizus bus galima atsiimti nuo tos dienos, kai atsidarys visos fizinės DROGAS parduotuvės. Esant poreikiui, prizų atsiėmimo laikas bus dar pratęstas. Kai bus žinoma, kada atsidarys visos fizinės parduotuvės, apie naują prizų atsiėmimo laikotarpį laimėtojai bus informuoti el. paštu. Kalėdinio žaidimo nugalėtojų sąrašą rasite čia .

K: Ką daryti, jei turimos Dovanų kortelės galiojimas jau pasibaigė arba greitai pasibaigs?

A: Galite nesibaiminti, visų dovanų kortelių, kurių galiojimas baigiasi 2020 m. gruodžio 1 d. – 2021 m. kovo 30 d., galiojimas automatiškai pratęsiamas iki 2021 m. birželio 30 d.

K: Ar Paskambink, užsisakyk ir atsiimk paslauga bus toliau teikiama?

A: Taip, DROGAS toliau teiks Paskambink, užsisakyk ir atsiimk paslaugą. Prekes galite užsisakyti paskambinus telefonu ir jas atsiimti nurodytose DROGAS parduotuvėse, kurios veikia kaip prekių atsiėmimo punktai. Rekomenduojame toliau naudotis šia paslauga, taip išvengsite ilgesnių kontaktų su papildomais žmonėmis. Pilną parduotuvių sąrašą ir jų telefonų numerius rasite čia.

.

Klausimai, susiję su DROGAS e-parduotuve:

K: Kaip galiu sekti savo siuntos būseną?

A: Savo užsakymo būseną galite sekti savo www.drogas.lt paskyroje: Mano paskyra > Mano užsakymai > Daugiau informacijos > Siuntos numeris > Paspaudę siuntos numerį būsite nukreipti į siuntos sekimo puslapį.

K: Ar e-parduotuvėje galima atsiskaityti Dovanų kortelėmis arba jas įsigyti?

A: Apgailestaujame, tačiau kol kas neturime techninės galimybės prekiauti ar priimti atsiskaitymus Dovanų kortelėmis internete. Dovanų kortelę įsigyti arba ja atsiskaityti galite fizinėse DROGAS parduotuvėse.

K: Kur galiu rasti informaciją apie pristatymo taisykles?

A: E-parduotuvės pristatymo taisykles rasite mūsų svetainėje , čia informacija nuolatos papildoma ir pagal poreikį atnaujinama. Taip pat, esant poreikiui, kviečiame susipažinti ir su išsamiomis e-parduotuvės naudojimosi taisyklėmis.

K: Ar apsipirkimas DROGAS.LT e-parduotuvėje yra saugus?

A: Tikrai taip. Atsiskaitymas DROGAS.LT e-parduotuvėje yra be grynųjų pinigų. Taip pat, turite galimybę pasirinkti bekontaktį prekių atsiėmimą, t.y. DPD PICK UP paštomatus arba bekontaktį kurjerio pristatymą. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.