ATKURKITE JAUNATVIŠKĄ ODOS PUTLUMĄ

ATKURKITE JAUNATVIŠKĄ ODOS PUTLUMĄ

SU REVITALIFT FILLER 1,5% HIALURONO RŪGŠTIES SERUMU

Odos putlumas dažnai siejamas su jaunatviška oda, tačiau odos elastingumą, gaivą ir švelnumą pirmiausia lemia labai svarbi ląstelių nuolatos gaminama medžiaga – hialurono rūgštis (HR). Sulaukus trisdešimtmečio, oda pradeda glebti ir ima ryškėti pirmieji senėjimo požymiai. Kadangi po 25 metų Hialurono rūgšties gamyba odoje sulėtėja. Odos gebėjimas išlaikyti drėgmę mažėja, prarandamas natūralus stangrumas, o sausėjant odai atsiranda smulkių raukšlelių.

HIALURONO RŪGŠTIS – DERMATOLOGIJOS TENDENCIJA, KURI TIKRAI NESIRUOŠIA IŠEITI IŠ MADOS

Kadangi oda puikiai toleruoja HR molekules, jos injekcijų tendencija dermatologijoje greitai tapo aukso standartu, grąžinančiu odai prarastą putlumą. Įkvėpimo pasisėmę iš dermatologijos pasaulio, L'Oréal ekspertai išsamiai ištyrė šios molekulės injekcijas ir radę geriausiai vietiškai prasiskverbiančias hialurono rūgšties formas sukūrė itin veiksmingą veido serumą.

ATKURKITE JAUNATVIŠKĄ ODOS PUTLUMĄ SU REVITALIFT FILLER 1,5% HIALURONO RŪGŠTIES SERUMU | DROGAS

NAUJOS KARTOS SERUMAS SU ITIN KONSENTRUOTA HIALURONO RŪGŠTIMI

Pristatome naują 1,5% Hialurono rūgšties serumą Revitalift Filler – putlumą odai grąžinantį ir senėjimo procesus lėtinantį serumą, kuriame veiksmingosios hialurono rūgšties yra daugiau nei bet kurioje kitoje mūsų priemonėje.

Serumas papildytas dviejų tipų hialurono rūgštimi – makro hialurono rūgštis padeda intensyviai sudrėkinti ir išlyginti išsausėjusį odos paviršių, nes sulaiko iki 1000 kartų daugiau vandens, nei pati sveria. Tuo metu mikro hialurono rūgštis giliai įsiskverbia į odą ir sukuria putlumo efektą iš vidaus.

ATKURKITE JAUNATVIŠKĄ ODOS PUTLUMĄ SU REVITALIFT FILLER 1,5% HIALURONO RŪGŠTIES SERUMU | DROGAS

RŪPINKITĖS ODA KAIP PROFESIONALĖS

Kas yra serumas? Tai skysta veido odos priežiūros priemonė su didele galingų veikliųjų medžiagų koncentracija, tinkama bet kokio amžiaus odos priežiūros rutinai. Nėra netinkamo laiko rimtai susirūpinti odos priežiūra, svarbiausia – prevencija. Nuvalytą švarų veidą ryte ir vakare patepkite tokiu priemonės kiekiu, kuris telpa į pipetę. Serumas drėkina intensyviai, todėl jį galima naudoti atskirai arba, su kitomis odos priežiūros priemonėmis tam kad intensyviau sudrėkinti odą. Jo neriebi, lengva konsistencija ir gaivaus kvapo sudėtis greitai įsigeria į odą ir yra puiki makiažo bazė.

VISAS PUTLUMO SUTEIKIANČIŲ IR RAUKŠLES MAŽINANČIŲ PRIEMONIŲ ASORTIMENTAS

Bet tai dar ne viskas. Revitalift Filler liniją sudaro visapusiška odos priežiūros rutina, skirta odos atgaivinimui ir jaunatviškam odos putlumui atkurti. Siekiant maksimalaus maitinimo, drėkinimo ir apimties, į odos priežiūros rutiną įtraukite Revitalift Filler serumą, o paskui tepkite paakių kremą ir dieninį arba naktinį kremą. Ekstensyviam veido odos ritualui rekomenduojame naudoti 7 dienų ampules su koncentruota hialurono rūgštimi ir vitaminu B5, tam kad užtikrinti veido odos drėkinimą ilgesniam laikui.

Kasdienė rutina:

• 1,5% hialurono rūgšties serumas nuo raukšlių

• Paakių kremas

• Dieninis ir naktinis kremas

Ekstensyviai priežiūrai:

• 7 dienų Hialurono Rūgšties amplulės