4 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

CURAPROX-CURAPROX, tarpdančių šepetėliai CPS 09, 1 vnt.-7612412427837-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

CURAPROX-CURAPROX, tarpdančių šepetėliai CPS 06, 1 vnt.-7612412427639-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

CURAPROX-CURAPROX, tarpdančių šepetėliai CPS 08, 1 vnt.-7612412427769-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

CURAPROX-CURAPROX, tarpdančių šepetėliai CPS 011, 1 vnt.-7612412427905-

CURAPROX burnos priežiūros priemonės


Burnos priežiūra yra nė ką mažiau svarbi už plaukų, kūno ar veido odos priežiūrą. Sveiki ir švarūs dantys, tai ne tik graži, balta ir gaivi šypsena. Tinkama burnos higienos priežiūra užkirs kelią dantenų pažeidimams, ligoms, dantų ėduoniui. Kiekvieną dieną sąžiningai valydamiesi dantis, tarpdančius ir liežuvį rūpinamės savo sveikata, higiena ir išvaizda. Tai svarbu daryti nuo pat kūdikystės. Tam, kad burnos higienos procedūros vyktų smagiai, sklandžiai ir kokybiškai, būtinas ne tik noras, pastangos, bet ir kokybiškos burnos higienos priežiūros priemonės: dantų šepetėliai, dantų pasta, tarpdančių šepetėlis. Reikalingas ir vieno danties šepetėlis bei burnos skalavimo skystis. Curaprox produktai – puikus pasirinkimas, norint aukštos kokybės ir akivaizdžių rezultatų gera kaina.


Curaprox burnos priežiūros priemonės mūsų asortimente


Curaprox, tai aukščiausios kokybės šveicariškas burnos priežiūros priemones teikiantis prekinis ženklas. Jo tikslas – padaryti viską, kad rūpintis burnos higiena būtų paprasta, malonu, o rezultatas būtų efektyvus. Ar jau teko bandyti šiuos produktus? Jei dar ne, rekomenduojame. Vienas populiariausių šio prekinio ženklo produktų yra CURAPROX, ENZYCAL 1450, dantų pasta su enzymais. Švelnaus, gaivaus skonio ir kvapo dantų pasta, kurios sudėtyje yra didelis natrio fluorido kiekis – net 1450 ppm. Natrio fluoridas ir laktoperoksidazės sistema užtikrina dvigubą apsaugą nuo dantų ėduonies. Dantų pasta veikia švelniai, nedirgina burnos gleivinės ir apsaugo nuo burnos ertmės opų. Išsivalius dantis šia pasta, galima neskalauti. Rekomenduojama naudoti nuo 12 metų. O gal reikalinga pasta be fluoro? Curaprox prekinis ženklas turi įvairius poreikius atitinkančias dantų pastas.


Curaprox dantų šepetėliai


Kiekvienam šeimos nariui po dantų šepetėlį. Curaprox siūlo platų šepetėlių pasirinkimą visai šeimai. Kūdikiams skirtas kramtukas gali palengvinti dantų dygimo simptomus, susierzinimą, dirglumą. Na, o mėgstamas čiulptukas nuramins, pakels nuotaiką. Kai jau bent vienas dantukas išdygs, būtina pasirūpinti tinkamu šepetėliu. Jis turi būti pritaikytas pagal vaiko amžių (kaip ir dantų pasta). CURAPROX, dantų šepetėlis vaikams padaro dantų valymą smagų, džiaugsmingą, švelnų ir efektyvų. Ypatingas švelnumas mažoms burnytėms. Dėl nedidelės gumuotos šepetėlio galvutės nėra sužeidimo pavojaus. Dantų šepetėlis puikiai priglunda prie rankos, nes yra pagamintas iš neslidžios medžiagos.
Vis dažniau perkamas elektrinis dantų šepetėlis dantų valymą pavers dar paprastesniu, malonesniu, tačiau taip pat ypač efektyviu procesu.
Dantų šepetėlis breketams, tai puikus pasirinkimas tiems, kas nešioja implantais fiksuotas dalines ar pilnas dantų plokšteles. Dantų šepetėlių yra įvairiausių, todėl tikrai pasirinksite sau tinkamą. Tuo tarpu kelioninis rinkinys padės pasirūpinti burnos higiena, kad ir kur bebūtumėte.


Kodėl verta pirkti CURAPROX priemones „DROGAS“ el. parduotuvėje?


Šiandien viskas tobulėja, o išmaniosios technologijos vystosi žaibišku greičiu. Tad natūralu, jog apsipirkimas internetu tampa vis dažnesnis. Tai itin patogus pasirinkimas, leidžiantis sutaupyti. Jokių papildomų išlaidų kurui, automobilio stovėjimo vietos apmokėjimui. Mažesnė tikimybė prisipirkti nereikalingų daiktų spontaniškai. Apsipirkdami fizinėse parduotuvėse neretai susigundome akcijomis, reklamomis ir pakeliui iki kasos, prigriebiam ne itin reikalingų pirkinių. Internetu taip pat dažnai siūloma akcija, tačiau ji padės Jums sutaupyti ir apgalvoti, ko iš tikrųjų reikia.


Curaprox priemonės internetu


Drogas el. parduotuvė yra patogi, o jos prekių pasirinkimas labai platus. Makiažo, plaukų, kūno, burnos priežiūros priemonės. Higienos priemonės, reikmenys namams, platus dovanų pasirinkimas. Visa tai ir dar daugiau vienoje vietoje – Drogas internetinėje parduotuvėje. Curaprox priemones taip pat galite įsigyti internetu. Apsilankykite ir apsipirkite internetu pigiau ir patogiau jau dabar.