4 Products found
Rūšiuoti pagal:

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

NAOMI CAMPBELL-NAOMI CAMPBELL, PRIVATE, moteriškas tualetinis vanduo, 30 ml-5050456012206-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

NAOMI CAMPBELL-NAOMI CAMPBELL, CAT DELUXE SILVER, tualetinis vanduo moterims, 30 ml-5050456214303-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

NAOMI CAMPBELL-NAOMI CAMPBELL, HERE TO SHINE, tualetinis vanduo, 30 ml-5050456003051-

DROGAS NUOLATINIŲ KLIENTŲ programa

Ypatinga kaina

NAOMI CAMPBELL-NAOMI CAMPBELL, PRIVATE, moteriškas tualetinis vanduo, 15 ml-5050456012107-

NAOMI CAMPBELL parfuemerija


Kiekvienas žmogus turi unikalų savo natūralų kvapą, kuris paprastai nėra užuodžiamas. Natūralu, jog norime, kad malonų kvapą jaustumėme ne tik mes, bet ir aplinkiniai. Tinkamai parinktas aromatas gali padėti atskleisti žmogaus charakterį, būdą, pagerinti nuotaiką. Svarbu, jog kvapas tiktų ir patiktų.


Šiek tiek istorijos


Kvepalai buvo pradėti gaminti senovės Mesopotamijoje bei Egipte. Dauguma kvapų senais laikais buvo gaminami iš smilkalų. Į sudėtį įeidavo ir prieskoniai, įvairios vaistažolės. Pavyzdžiui, kalendra, spygliuočiai, bergamotė ir kita. Didelis išradimas tais laikais buvo sugebėjimas iš žiedų išgauti aliejų. Kaip žinia, kai kurios sudėtinės medžiagos išliko ir šiandien, tačiau skiriasi kvepalų gamybos procesas, sudėtis, kvapo kokybė, ir kiti dalykai. Kipre buvo atrasti, kaip manoma, seniausi kvepalai, kuriems yra daugiau kaip 4 000 metų. Na, o pirmi šiuolaikiniai kvepalai buvo pagaminti dar 1370 m. Vengrijoje.
Ar žmonės kažkokiu būdu kvėpinosi, kuomet nebuvo kvepalų? Tikrai taip. Turtingieji po maudynių išsitepdavo aliejais, o negalintys sau leisti tiek daug – nešiodavo po pažastimis maišelius su žiedlapiais, žolelėmis. Žmonės visada norėjo skleisti malonų kvapą.
Šiandien turime galimybę džiaugtis itin kokybiškais, prabangiais ir skirtingais kvepalais. Prieinamos kainos leidžia įsigyti gerą aromatą, kuris tiks tiek kiekvienai dienai, tiek ypatingai progai. Naomi Campbell kvepalai moterims – ar teko girdėti, užuosti, o gal ir išbandyti? Kviečiame susipažinti.


Naomi Campbell kvepalai mūsų asortimente


Naomi Campbell, tai vienas geriausių supermodelių, kurios kvepalų kolekcija prieinama daugumai. Svarbiausia, jog kvapas Jums tiktų ir patiktų, todėl norėtumėme Jus supažindinti su populiariausiais šio prekinio ženklo kvepalais. Naomi Campbell parfumerija pasižymi ypač aukšta kokybe, gera sudėtimi ir išskirtiniais kvapais.

1. NAOMI CAMPBELL PRIVATE kvepalai. Itin moteriškas, jausmingas ir šiltas aromatas, kvepiantis rožėmis bei subtilia frezija. Bazinė nata - puikus derinys iš tonka pupelių ir vanilės, papildomas muskuso kvapu, paliekančiu intriguojantį pėdsaką. Šis Naomi Campbell tualetinis vanduo nepaliks abejingų.
2. NAOMI CAMPBELL, CAT DELUXE SILVER, tualetinis vanduo moterims. Tai taip pat itin dažnai perkamas ir vertinamas kvapas. Iš vandens dvelksmo ir citrusų bei gėlių kvapo sukomponuotas gundantis aromatas be galo seksualus, moteriškas ir ryškus – kaip ir Naomi. Įžanginis akordas: citrinos, juodieji serbentai, melionai. Vidurinysis akordas: vyšnių žiedai, bijūnai, rausvažiedžiai lotosai. Baigiamasis akordas: vakarinės tujos, muskusas, žibuoklių žiedlapiai.
3. NAOMI CAMPBELL, PRET-A-PORTER, moteriškas tualetinis vanduo, 30 ml. Naujasis aromatas – elegancija, mada ir žavesys. Viliojantis ir džiaugsmingai nuteikiantis mėlynių, bergamočių ir kriaušių aromatas. Kerinti moteriška gėlių puokštė – pasklinda kultinis rožių, subtilus žibuoklių žiedų ir aksominis baltažiedžių bijūnų aromatas. Aromato kompoziciją vainikuoja apelsininių melionų, ryškus pačiulių ir saldus vanilinės panakotos kvapų derinys.


Naomi Campbell parfumerija internetu


Drogas internetinėje parduotuvėje sukurti filtrai, prekių rikiavimas padės greitai ir tikslingai apsipirkti. Galėsite nustatyti norimas kainų ribas, pasirinkti norimą talpą ir kitus aktualius dalykus. Išsamus kvepalų ir kitų produktų aprašymas padės išsirinkti būtent Jums tinkamą prekę ar kvapą.


Kodėl verta pirkti NAOMI CAMPBELL kvepalalus „DROGAS“ e. parduotuvėje?


Pirkti internetu ne tik patogu, greita, bet ir pigiau. Dažnai siūloma akcija, ypatingi pasiūlymai su Drogas lojalumo kortele padės sutaupyti. Tai puiki galimybė įsigyti norimą kvapą už draugišką kainą. Pirkdami internetu, sutaupysite laiko, išvengsite stovėjimo kamščiuose ar eilėse. Gera kaina, komfortas ir greitas prekių įsigijimas bei pristatymas. Sutaupykite pinigų, laiko. Tiesiog atsipalaiduokite, paruoškite sau kavos/arbatos ir užsisakykite norimą kvapą internetu jau dabar.