SALAMANDER

0 Products found
Rūšiuoti pagal:

Salamander batų priežiūros priemonės


Salamander batų priežiūros priemonės pasižymi itin aukšta produkcijos kokybe ir plačiu asortimentu. Jau daug metų šis prekinis ženklas džiugina savo klientus ir plečia siūlomų prekių asortimentą. Susipažinkite su priemonėmis jau dabar.


Pagerinkite avalynės išvaizdą su Salamander


Avalynės išvaizdai pagerinti rinkitės tam skirtas priemones, pavyzdžiui, speciali juoda pigmentuota kempinėlė puikiai atnaujina spalvą. Blizgesio avalynei suteiks tam skirtos priemonės, pvz. SALAMANDER, PRO WETER SCHUTZ kremas avalynei. Tai aukštos kokybės batų kremas, kuris maitina, saugo ir suteikia blizgesį. Subalansuotas aktyviųjų komponentų ir natūralaus bičių vaško kompleksas maitina odą, atnaujina spalvą ir suteikia puikaus blizgesio. Apsauginė formulė su fluoru ir silikonine alyva veiksmingai apsaugo avalynę nuo drėgmės ir purvo. Avalynės priežiūros priemonės su akcija – puikus būdas sutaupyti, todėl kviečiame įsigyti priemonių Drogas e. parduotuvėje.


Batų priežiūra - kodėl ji reikalinga?


Kruopšti, nuosekli ir tinkama batų priežiūra reikalinga tam, kad avalynė tarnautų ilgiau ir visada atrodyti it nauja. Tinkamos ir kokybiškos avalynės priežiūros priemonės padės užtikrinti apsaugą nuo batams kenksmingų medžiagų, pvz. druskų, drėgmės, purvo. Valomi batai bus švarūs, atrodys daug geriau ir tarnaus Jums ilgesnį laiką. Net patys brangiausi batai su laiku praras savo gerą išvaizdą ir atrodys netvarkingai, jeigu nebus tinkamai prižiūrimi.


Kaip teisingai rūpintis odiniais batais?


Odiniams batams turi būti naudojamos odinių batų priežiūros priemonės. Ar žinojote, jog kiek spaudžiantys odiniai batai – ne nuosprendis? Tempimo priemonė suminkština spaudžiančius odinius batus. Subalansuotas aktyviųjų medžiagų kompleksas suteikia elastingumo ir padeda palaikyti patogią avalynės formą. Odiniams batams galima rinktis ir universalias priemones, tačiau jų aprašyme turi būti nurodyta, jog tinka odai. Pavyzdžiui, SALAMANDER PRO COMBI PROPER valomosios putos. Universalios putos visų tipų odiniams, sintetiniams ir tekstiliniams gaminiams. Ypač veiksmingo ir subtilaus poveikio formulė su žaliosios citrinos aliejumi be vargo pašalina dėmes, purvą, vandens ir druskos apnašas, atkuria gaminių spalvą ir prižiūri juos.


Tinkamas zomšinių batų priežiūra


Kartais klaidingai manoma, kad zomšinius batus itin sudėtinga prižiūrėti. Tačiau tai ne visai tiesa – kokybiškos zomšinių batų priežiūros priemonės padės paneigti šį mitą. Jeigu norite atnaujinti zomšą, rinkitės SALAMANDER PRO NUBUK VELOURS spalvos atnaujintoją. Aukštos kokybės spalviniai pigmentai sustiprina spalvų intensyvumą ir užtikrina ilgalaikį spalvų išsaugojimą. Ypatingos formulės priemonė apsaugo nuo aplinkos poveikio ir juos maitina. Idealiai tinka elnio odai, veliūrui ir nubuko odai, taip pat tinka tekstilei.
Salamander avalynės priežiūros priemonės jau ir Drogas e. parduotuvėje. Išsirinkite Jūsų avalynei tinkamas jau dabar. Internetu pirkti pigiau, patogiau, greičiau. O pasinaudojus tuo metu siūloma akcija, kaina bus įspūdinga – įsitikinkite patys.