B.TAN

0 Products found
Rūšiuoti pagal:

B.Tan


Dauguma moterų mėgsta pasilepinti saulės spinduliais, kurie dar ir pagražina kūną. Nuostabus įdegis suteikia sveikesnės, gražesnės odos įvaizdį. Deja, bet saulės spindulių ne visada yra daug, todėl tenka ieškoti išeities. Vienas iš būdų saugiai, gražiai ir tolygiai įdegti be saulės – savaiminio įdegio priemonės. Tinkamai jas naudojant, džiaugsitės pasiektais rezultatais.


Savaiminio įdegio priemonės kūnui internetu pigiau


Įdegis be saulės – įmanoma. Tereikia įsigyti norimų priemonių iš B Tan. Internetu šių prekių galite įsigyti pigiau. Pasinaudokite siūloma akcija ir įsigykite prekių gera kaina.
B.TAN TANNED AF SELF savaiminio įdegio putos – vienas populiariausių pasirinkimų. Pasirinkite norimą spalvą ir mėgaukitės puikiai rezultatais. Savaiminis įdegis kūnui ir Drogas parduotuvėse – pirkite internetu arba fizinėje parduotuvėje ir mėgaukitės į sveikatą.
Geriausias savaiminis įdegis jau netrukus gali būti ir Jūsų namuose. Užsisakykite ir gaukite prekes tiesiai į namus.


Kaip pasirinkti geriausią savaiminį įdegį?


Yra įvairios savaiminio įdegio priemonės – dulksna, putos, kremai. Skirtingo atspalvio kremai leis išgauti norimą įdegio spalvą. Rinkitės tokį savaiminį įdegį, kokį Jums bus patogiausia naudoti. Jeigu norisi ilgalaikio rezultato, rinkitės B.TAN, FOREVER+EVER, savaiminio įdegio putas. B Tan Forever leis net iki 11 dienų mėgautis tobulu įdegiu. Jokio bjauraus dirbtinio įdegio kvapo. Jokių priemaišų.
Rinkitės, kokio širdis geidžia: B.Tan Fake it till you make it, B Tan go away ar kitą. Atsiliepimai kalba patys už save – aukšta kokybė už žemą kainą.


Savaiminio įdegio dulksnos naudojimosi instrukcija


B. tan savaiminis įdegis, tai puiki galimybė įdegti greitai ir tobulai be saulės spindulių. Itin dažnai perkama B.TAN YOU GLOW GIRL savaiminio įdegio dulksna. Jos naudojimas labai paprastas:
1. Įsitikinkite, kad veidas yra švarus ir sausas. 2. Tolygiai purkškite veidą ir dekoltė, laikydami atstumą mažiausiai 15 cm atstumu nuo odos. 3. Prieš tepdami makiažą ar odos priežiūros priemones, palikite kelias minutes nudžiūti. Šis purškiamas savaiminis įdegis itin mėgstamas ir gerai vertinamas.


Kaip panaikinti savaiminio įdegio priemones?


Dažnai klausiama, kaip panaikinti savaiminio įdegio kremą. Svarbiausia pažymėti, jog visas savaiminio įdegio priemones būtina naudoti taip, kaip nurodyta instrukcijoje, leisti joms išdžiūti. Tokiu būdu išvengsite dėmių ant drabužių. Jeigu jau nutiko taip, kad drabužiai išsipurvino – naudokite dėmių valiklį arba kitas dėmes pašalinančias priemones. Stenkitės kuo geriau ir tolygiau paskirstyti priemonę ant kūno ar veido, kad nebūtų nepageidaujamų dėmių ar kaukės efekto.